Онлайн-консультант еколога підприємства
Фільтр:
Всі
Водокористування
Екологічний контроль і нагляд
Сплата екологічного податку
Надрокористування
Організація екологічної служби
Охорона атмосферного повітря
Поводження з відходами
Ресурсозбереження
Система екологічного менеджменту
Інші
Оцінка впливу на довкілля (ОВД)
Інвентаризація зелених насаджень
Екологічне маркування
Анонім

Підприємство спеціалізується на виробництві безфосфатної побутової хімії та косметичних засобів. В технологічному процесі використовується готова сировина, яка змішується з водою та екстрактами. Розлив готової продукції відбувається в автоматичному режимі. Готова продукція пакується в ПЕТ-тару, яка видувається за допомогою двох напівавтоматів. КВЕДи підприємства: 22.29 – Виробництво інших виробів із пластмас; 22.22 – Виробництво тари з пластмас; 20.41 – Виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування; 20.59 – Виробництво іншої хімічної продукції, н.в.і.у.; 20.42 – Виробництво парфумних і косметичних засобів. Чи відноситься вказана діяльність до першої або другої категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля?

На запитання відповідає
Ткачова Олена Володимирівна,
завідувач сектору систем управління відходами Науково-дослідної установи «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» (УКРНДІЕП)

Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» спрямований на запобігання шкоді довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля у процесі прийняття рішень про провадження господарської діяльності, яка може мати значний вплив на довкілля (далі – Закон про ОВД).

Згідно з визначенням…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ