Онлайн-консультант еколога підприємства
E-журнал
Фільтр:
Всі
Водокористування
Екологічний контроль і нагляд
Сплата екологічного податку
Надрокористування
Організація екологічної служби
Охорона атмосферного повітря
Управління відходами
Ресурсозбереження
Система екологічного менеджменту
Інші
Оцінка впливу на довкілля (ОВД)
Інвентаризація зелених насаджень
Екологічне маркування
Анонім
01.11.2024
Європейські стандарти для підприємств чорної металургії: завершено опрацювання Найкращих доступних технології та методів управління

Робоча група при Міндовкілля доопрацювала перекладений на українську мову європейський довідковий документ НДТМ для підприємств з обробки чорних металів. Зокрема, узгоджено всю національну технічну термінологію з термінологією Європейського Союзу.

Це вже п’ятий європейський довідковий документ НДТМ, який доопрацьовано в Україні для подальшого впровадження в рамках реформи зменшення та контролю промислового забруднення. Він є результатом спільної роботи представників влади, бізнесу, науковців та експертів. Ознайомитись з оновленою редакцією довідкового документа можна за посиланням.

У документі описується реальний досвід європейської промисловості щодо впровадження НДТМ для запобігання та контролю забруднення. В рамках розпочатої в Україні реформи він буде використовуватися і українськими промисловцями, а також органами влади та іншими зацікавленими сторонами.

Відтак наступний етап впровадження НДТМ у галузі чорної металургії – затвердження висновків НДТМ на національному рівні. Це стане можливим після затвердження Урядом відповідного Порядку, який вже розроблено Міндовкілля на виконання вимог Закону “Про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення”. 

Важливо

Нагадаємо, переклад на українську мову довідкового документу НДТМ для промисловості з обробки чорних металів здійснено за підтримки проекту «Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України», що виконується GIZ за дорученням Федерального міністерства охорони навколишнього середовища, природи і ядерної безпеки Німеччини.

Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України