Онлайн-консультант еколога підприємства
Фільтр:
Всі
Водокористування
Екологічний контроль і нагляд
Сплата екологічного податку
Надрокористування
Організація екологічної служби
Охорона атмосферного повітря
Управління відходами
Ресурсозбереження
Система екологічного менеджменту
Інші
Оцінка впливу на довкілля (ОВД)
Інвентаризація зелених насаджень
Екологічне маркування
Анонім
Останні новини
08.02.2024
Кліматична стратегія України: базуватиметься на провідних технологіях і враховуватиме національні інтереси

Запрошуємо до обговорення проєкту Стратегії формування та реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2035 року. 

Документ визначає основні стратегічні цілі системного підходу до проблеми зміни клімату та забезпечує формування цілісної і послідовної державної політики низьковуглецевого розвитку. Стратегія базується на провідних світових технологіях і практиках, а також враховує національні особливості та потреби. Також таким чином Україна виконує свої зобов’язання у сфері європейської інтеграції і адаптовує чинне законодавство до законодавства ЄC. 

Документ допоможе створити організаційні та правові засади формування та реалізації державної політики у сфері зміни клімату, в тому числі під час повоєнної відбудови України. 

Важливо

«Стратегія – один з основних елементів у формуванні цілісної і послідовної державної політики у сфері зміни клімату. Її положення спрямовані на забезпечення ефективного переходу до низьковуглецевого розвитку, при цьому гарантується економічна, енергетична та екологічна безпека країни», – говорить заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України  Вікторія Киреєва.

Реалізовуватися Стратегія буде в чотири етапи: перший триватиме протягом 2024–2026 років, другий – 2027–2029 роки, третій – 2030–2032 роки, четвертий – 2033–2035 роки. 

Оцінка досягнення цілей документа здійснюватиметься за результатами виконання трирічних операційних планів і на їх основі формуватимуться пропозиції з подальшої реалізації державної політики у сфері зміни клімату.

Ознайомитися з проєктом можна за посиланням.

Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України