Онлайн-консультант еколога підприємства
E-журнал
Фільтр:
Всі
Водокористування
Екологічний контроль і нагляд
Сплата екологічного податку
Надрокористування
Організація екологічної служби
Охорона атмосферного повітря
Управління відходами
Ресурсозбереження
Система екологічного менеджменту
Інші
Оцінка впливу на довкілля (ОВД)
Інвентаризація зелених насаджень
Екологічне маркування
Анонім
04.12.2023
Україна приєдналася до Декларації COP28 з питань клімату, допомоги, відновлення та миру

На полях СОР28 представники понад 120 країн об’єдналися для важливого запуску Декларації COP28 з питань клімату, допомоги, відновлення та миру.

Заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Вікторія Киреєва брала активну участь в обговореннях, що стосувалися термінових заходів у сфері клімату та необхідного фінансування для громад у кризовому стані.

Важливі обіцянки представників країн та установ підкреслили об’єднання, сигналізуючи про рішучий крок до стійких рішень. У секторах гуманітарної допомоги, розвитку, клімату та миру Декларація отримала широку підтримку, демонструючи об’єднану глобальну позицію.

Для підкріплення цих політичних зобов’язань було оголошено про ряд нових фінансових зобов’язань щодо клімату та здоров’я, включаючи зобов’язання Глобального фонду у розмірі 300 мільйонів доларів США для підготовки систем охорони здоров’я, 100 мільйонів доларів США від Фонду Рокфеллера для розширення масштабів рішень щодо клімату та здоров’я, а також оголошення Урядом Великобританії до 54 мільйонів фунтів стерлінгів. 

Ця подія має історичне значення, демонструючи співпрацю та рішучість у створенні стійкого майбутнього в умовах кліматичної кризи.

Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України