Онлайн-консультант еколога підприємства
Фільтр:
Всі
Водокористування
Екологічний контроль і нагляд
Сплата екологічного податку
Надрокористування
Організація екологічної служби
Охорона атмосферного повітря
Поводження з відходами
Ресурсозбереження
Система екологічного менеджменту
Інші
Оцінка впливу на довкілля (ОВД)
Інвентаризація зелених насаджень
Екологічне маркування
Анонім

Чи є підприємство об'єктом оподаткування, а саме рентної плати за спеціальне використання підземної води, якщо фактично за квартал використовується до 30 куб. метрів? Згідно з Податковим кодексом України рентна плата встановлена за 100 куб метрів.

На запитання відповідає
Юлія Георгієва,
інженер з охорони навколишнього середовища

Згідно з пп. 251.1.4 п. 251.1 ст. 251 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), рентна плата складається з рентної плати за спеціальне використання води.

Пп. 14.1.217 п. 14.1 ст. 14 ПКУ визначено, що рентна плата – це загальнодержавний податок, який справляється «за спеціальне використання води»;

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ