Онлайн-консультант еколога підприємства
Фільтр:
Всі
Водокористування
Екологічний контроль і нагляд
Сплата екологічного податку
Надрокористування
Організація екологічної служби
Охорона атмосферного повітря
Поводження з відходами
Ресурсозбереження
Система екологічного менеджменту
Інші
Оцінка впливу на довкілля (ОВД)
Інвентаризація зелених насаджень
Екологічне маркування
Анонім

Відповідно до припису Держекоінспекції необхідно звернутись через центр надання адміністративних послуг із Заявою до дозвільного органа щодо видачі дозволу у сфері поводження з відходами. Яка форма та зміст цієї заяви, зважаючи на відсутність порядку отримання дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами?

На запитання відповідає
Хоміч Людмила Вікторівна,
адвокат, спеціалізація – природоохоронне законодавство

Відповідно до п. с) ст. 17 Закону України «Про відходи» суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов'язані мати дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, якщо їхня діяльність призводить до утворення відходів, для яких Пзув перевищує 1000.

За ст. 18…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ